ICOCRIM.sk Facebook.com YouTube.com

Generál poručík ICOCRIM
Dr.h.c. mult. JUDr.
Jozef Zaťko
PhD., MBA, LLM,
Honor.Prof. mult.

prezident icocrim    

Aktuálne udalosti
Žiadne nadchádzajúce udalosti.

Všetky udalosti

Facebook
ICOCRIMu bola odovzdaná bojová zástava (FOTO + VIDEO)
ICOCRIM.sk  /  10. október 2015  /  Téma: Konferencie Svet Tlačové vyhlásenia  /  Komentáre ( )

Správy / ICOCRIMu bola odovzdaná bojová zástava (FOTO + VIDEO)

ICOCRIMu bola odovzdaná bojová zástava (FOTO + VIDEO)

ICOCRIM Slovak Bureau bola dňa 10. októbra 2015 odovzdaná bojová zástava našej organizácie. Táto slávnostná udalosť sa odohrala na spomienkovom stretnutí výsadkových veteránov, pri príležitosti 71. výročia bojov o Dukelský priesmyk a zahájenia oslobodzovania Československa neďaleko Prahy.

ICOCRIM reprezentoval na tomto stretnutí prezident ICOCRIM generál poručík ICOCRIM JUDr. Jozef Zaťko, spoločne so svojimi partnermi z Českej a Poľskej republiky. Bojovú zástavu prevzal v rámci oficiálnej časti z rúk plukovníka ICOCRIM Jaroslava Vondru, zástupcu českej pobočky ICOCRIM a zároveň predstaviteľa Výsadkového klubu Západ Praha.

„Chcel by som sa pri tejto príležitosti veľmi pekne poďakovať Výsadkovému klubu západ, a aj plukovníkovi Jaroslavovi Vondrovi, za spoluprácu a za to čo všetko urobil pre naše priateľstvo Slovákov a Čechov. Rovnako by som mu chcel aj poďakovať za to, čo všetko urobil pre reprezentáciu ICOCRIMu u vás v Českej republike.“ povedal krátko po prevzatí bojovej zástavy Jozef Zaťko.

„Česká a Slovenská ICOCRIM majú spoločné veľmi dobré výsledky pri odhaľovaní závažných trestných činov, korupcie a terorizmu. Na Slovensku aj v Čechách boli odhalení určití páchatelia týchto trestných činov a dnes už sedia vo väzbe.“ doplnil ho plukovník ICOCRIM z Českej republiky Jaroslav Vondra. Na stretnutí sa zúčastnil aj zástupca poľskej pobočky ICOCRIM Zbigniew Kuźniar. „Dúfam, že naša spolupráca sa bude aj naďalej rozvíjať, keďže momentálne spolupracujeme už asi dva roky, ale určite si poradíme s mnohými témami, ktoré nás ešte čakajú.“ povedal Kuźniar v spontánnom príhovore.

Komentáre
Ak ste získali akékoľvek informácie o plánovanej alebo pokračujúcej trestnej činnosti, hrozbe teroristického útoku alebo máte informácie ku korupcii, korupčným praktikám, obráťte sa prosím na ICOCRIM Slovak Bureau a upozornite nás na e-mail: icocrim@icocrim.sk.
Ďakujeme za spoluprácu.
Sledujte nás

Facebook
Youtube
Kontakt

icocrim@icocrim.sk
+421 903 383 333

Bankové spojenie: 4400049805 / 3100
IBAN: SK52 3100 0000 0044 0004 9805
BIC: LUBASKBX

IČO: 42211859     DIČ: 2023641400