ICOCRIM.sk Facebook.com YouTube.com

Generál poručík ICOCRIM
Dr.h.c. mult. JUDr.
Jozef Zaťko
PhD., MBA, LLM,
Honor.Prof. mult.

prezident icocrim    

Aktuálne udalosti
Žiadne nadchádzajúce udalosti.

Všetky udalosti

Facebook
Poďakovanie Jozefovi Zaťkovi v meste Sokaĺ - Ukrajina
ICOCRIM.sk  /  9. august 2015  /  Téma: Európa Tlačové vyhlásenia Ukrajina  /  Komentáre ( )

Správy / Poďakovanie Jozefovi Zaťkovi v meste Sokaĺ - Ukrajina

Poďakovanie Jozefovi Zaťkovi v meste Sokaĺ - Ukrajina

V ukrajinskom meste Sokaĺ sa v Kostole sv. Petra a Pavla konala dňa 12.07.2015 svätá omša, na ktorej sa zúčastnil aj Generál poručík ICOCRIM Dr.h.c. mult. Honor. Prof. mult. JUDr. Jozef Zaťko. V rámci tejto svätej omše bol ocenený mons. biskupom Koltunom za svoju intenzívnu prácu a odhodlanie pri snahe stabilizovať situáciu na Ukrajine a nájsť mierové riešenie vojnového konfliktu, ktorý v danej oblasti vznikol. Za čo všetko bol Generál poručík ICOCRIM Jozef Zaťko ocenený si môžete vypočuť na nahrávke nižšie.

 

 

Okrem iného organizácia ICOCRIM Slovak Bureau pod záštitou JUDr. Jozefa Zaťka zorganizovala dňa 19. júna 2015, na vlastné náklady (bez akýchkoľvek externých zdrojov, alebo dotácií) medzinárodnú konferenciu pod názvom – Cesta za mier na Ukrajine – link na článok nájdete tu.  V roku 2014 sa podobnej téme venovala aj konferencia na konci 2014 – ukážka z nej je prístupná tu:

 

Rovnako dávame verejnosti k dispozícii k nahliadnutiu aj fotogalériu z udeľovania tohto prestížneho ocenenia JUDr. Jozefovi Zaťkovi, ktorú nájdete pod týmto článkom.

O prestížnom udeľovaní ocenenia písali aj miestne ukrajinské médiá, konkrétne stránke www.sokaleparchy.org.ua.

Upozornenie: Na fotografie, videá a texty umiestnené na portáli ICOCRIM.sk a rovnako aj na vložené videá a zvuky sa vzťahuje ochrana v zmysle Autorského zákona. Všetky práva vyhradené. Obsah tejto stránky je duševným vlastníctvom organizácie ICOCRIM a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z. z. Publikovanie, ďalšie šírenie a reprodukcia časti, alebo celého diela, akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho súhlasu organizácie ICOCRIM je vyslovene zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja. © 2015

 
 
Komentáre
Ak ste získali akékoľvek informácie o plánovanej alebo pokračujúcej trestnej činnosti, hrozbe teroristického útoku alebo máte informácie ku korupcii, korupčným praktikám, obráťte sa prosím na ICOCRIM Slovak Bureau a upozornite nás na e-mail: icocrim@icocrim.sk.
Ďakujeme za spoluprácu.
Sledujte nás

Facebook
Youtube
Kontakt

icocrim@icocrim.sk
+421 903 383 333

Bankové spojenie: 4400049805 / 3100
IBAN: SK52 3100 0000 0044 0004 9805
BIC: LUBASKBX

IČO: 42211859     DIČ: 2023641400