ICOCRIM.sk Facebook.com YouTube.com

Generál poručík ICOCRIM
Dr.h.c. mult. JUDr.
Jozef Zaťko
PhD., MBA, LLM,
Honor.Prof. mult.

prezident icocrim    

Aktuálne udalosti
Žiadne nadchádzajúce udalosti.

Všetky udalosti

Facebook
Stanovisko prezidenta ICOCRIM k preverovaniu nosenia uniforiem
ICOCRIM.sk  /  10. november 2015  /  Téma:  /  Komentáre ( )

Správy / Stanovisko prezidenta ICOCRIM k preverovaniu nosenia uniforiem

Stanovisko prezidenta ICOCRIM k preverovaniu nosenia uniforiem

Stanovisko prezidenta ICOCRIM Slovak Bureau k prešetrovaniu našej organizácie vo veci nosenia uniforiem.


Pýtam sa, komu a prečo vadí ICOCRIM?

Dnešného dňa (10.11.2015) od 08.00 hod. som absolvoval na Polícii v ŠURANOCH vypočutie k uniformám, ktoré nosia členovia ICOCRIMU. Konanie je vedené pod č. p. ORPZ-NZ-OPP5–355/2015. Podnet podal Michal M. z Banskej Bystrice, ktorému chcem odporúčiť, aby nezaťažoval štátne orgány MV SR a Políciu zbytočnými podnetmi, nakoľko tieto orgány majú veľmi veľa dôležitej práce.

 

Dôrazne popieram, že by organizácia ICOCRIM používala na svojich uniformách označenie POLÍCIA a preto prosíme ctenú verejnosť, aby si nápis ICOCRIM nemýlili s nápisom POLÍCIA. Je to podobné ako menštruácia a demonštrácia – všade tečie krv, ale podstata je celkom iná. Rovnako je to aj s názvom POLÍCIA a ICOCRIM.


Garantujem, že ICOCRIM nerobil, nerobí a ani nebude robiť nič, čo nie je dovolené štátnym orgánom. Naopak, čo nie je zákonom a štátnym orgánom ICOCRIMU zakázané, to bude ICOCRIM robiť a v boji proti zločincom bude stáť na strane zákona a na strane čestných ľudí, čestných policajtov, prokurátorov a sudcov, ktorým je ICOCRIM plne k dispozícii.


Chcem zdôrazniť, že ICOCRIM bol už viackrát preverovaný POLÍCIOU (tiež na základe podnetu) a v tejto veci bolo zastavené správne konanie na Okresnom úrade v Nových Zamkoch k noseniu uniforiem, znakov a symbolov.


Zároveň prosím všetkých, ktorým niečo v súvislosti s našou organizáciou nie je jasné, aby ste kontaktovali náš komunikačný odbor na adrese komunikacne@icocrim.sk alebo icocrimslovakia@gmail.com, a radi vám odpovieme. Čestným občanom Slovenska ďakujem, za spoluprácu a podporu ICOCRIMU. Som rád, že nás sledujete a podporujete.


S úctou

JUDr. Jozef Zaťko

prezident ICOCRIM

Komentáre
Ak ste získali akékoľvek informácie o plánovanej alebo pokračujúcej trestnej činnosti, hrozbe teroristického útoku alebo máte informácie ku korupcii, korupčným praktikám, obráťte sa prosím na ICOCRIM Slovak Bureau a upozornite nás na e-mail: icocrim@icocrim.sk.
Ďakujeme za spoluprácu.
Sledujte nás

Facebook
Youtube
Kontakt

icocrim@icocrim.sk
+421 903 383 333

Bankové spojenie: 4400049805 / 3100
IBAN: SK52 3100 0000 0044 0004 9805
BIC: LUBASKBX

IČO: 42211859     DIČ: 2023641400