ICOCRIM.sk Facebook.com YouTube.com

Generál poručík ICOCRIM
Dr.h.c. mult. JUDr.
Jozef Zaťko
PhD., MBA, LLM,
Honor.Prof. mult.

prezident icocrim    

Aktuálne udalosti
Žiadne nadchádzajúce udalosti.

Všetky udalosti

Facebook
Vyjadrenie Ivana Katrinca k nezmyslom GINN-u
ICOCRIM.sk  /  13. september 2015  /  Téma: Listy Politika Tlačové vyhlásenia  /  Komentáre ( )

Správy / Vyjadrenie Ivana Katrinca k nezmyslom GINN-u

Vyjadrenie Ivana Katrinca k nezmyslom GINN-u

ICOCRIM Slovak Bureau touto formou publikuje oficiálne vyjadrenie Ivana Katrinca k výmyslom uvedeným v článku z dielne GINN, ktorý bol zverejnený dňa 11.09.2015.

Text publikujeme v plnom znení:

S pobavením som si dnes prečítal ďalší výplod z dielne organizácie, ktorá je nielen v mojich očiach, ale aj v očiach mnohých bežných ľudí nedôveryhodnou organizáciou – GINN, konkrétne článok Lenky Dale pod názvom: „Vydieranie? “Daj € 740.000 – alebo ťa udám a ideš sedieť!”“…

Chcel by som uviesť na pravú mieru niektoré fakty. Zastupujem túto pani na základe plnej moci v zmysle Správneho poriadku Slovenskej republiky. Táto pani požaduje od manžela finančné vyrovnanie na základe riadne spísanej dohody, ktoré je riadne v nej riadne vyšpecifikované. Samozrejme, ako to už v prípade GINN býva, otočil a prekrútil fakty do takej miery, že mi je z toho zle. Vzhľadom na to, že dôveryhodnosť tejto organizácie a článku je pre mňa nulová, rozhodol som sa viac to nekomentovať a rovnako nedať im priestor na ďalšie sebaukájanie. Informácie, ktoré údajne poskytla pani Mišíková, sú vzhľadom na pochybnú minulosť organizácie GINN, pre mňa nielenže nedôveryhodné, ale dovolím si pochybovať, že bola oboznámená s možnosťou zastupovania osoby na základe plnomocenstva.

Domnievam sa, že tento článok, rovnako ako aj celá propaganda organizácie GINN nemá iný účel, než sa zviditeľniť pred prichádzajúcimi parlamentnými voľbami, nielen na úkor mojej osoby, ale na úkor celej organizácie ICOCRIM. Vyhlasujem, že ja, ani organizácia ICOCRIM nikdy nebude nástrojom politických ambícií niektorých členov tejto organizácie, ktorí sa opakovane pokúšajú neúspešne preraziť na slovenskej politickej scéne.

V zmysle zákonov Slovenskej republiky podám v najbližších dňoch v predmetnej veci ďalšie trestné oznámenie.

Ivan Katrinec
ICOCRIM

Komentáre
Ak ste získali akékoľvek informácie o plánovanej alebo pokračujúcej trestnej činnosti, hrozbe teroristického útoku alebo máte informácie ku korupcii, korupčným praktikám, obráťte sa prosím na ICOCRIM Slovak Bureau a upozornite nás na e-mail: icocrim@icocrim.sk.
Ďakujeme za spoluprácu.
Sledujte nás

Facebook
Youtube
Kontakt

icocrim@icocrim.sk
+421 903 383 333

Bankové spojenie: 4400049805 / 3100
IBAN: SK52 3100 0000 0044 0004 9805
BIC: LUBASKBX

IČO: 42211859     DIČ: 2023641400