ICOCRIM.sk Facebook.com YouTube.com

Generál poručík ICOCRIM
Dr.h.c. mult. JUDr.
Jozef Zaťko
PhD., MBA, LLM,
Honor.Prof. mult.

prezident icocrim    

Aktuálne udalosti
Žiadne nadchádzajúce udalosti.

Všetky udalosti

Facebook
Vyjadrenie organizácie Charitas Sokaľ k osobe Martina Daňa
ICOCRIM.sk  /  27. august 2015  /  Téma:  /  Komentáre ( )

Správy / Vyjadrenie organizácie Charitas Sokaľ k osobe Martina Daňa

Na stránkach ICOCRIM publikujeme vyjadrenie organizácie Charitas Sokaľ k osobe Martina Daňa vo veci ohovárania Grekokatolíckych kňazov Ukrajiny, ktoré sa dialo na sociálnej sieti Facebook.

dano9

Publikujeme tu úradne preloženú verziu textu. Originálne listiny, spoločne s úradnými kópiami sú súčasťou fotogalérie pod týmto článkom.

"

Vedenie Ministerstva vnútra

Slovenskej republiky


Polícia Slovenskej republiky


Vážení páni,

Obraciame sa na Vás so sťažnosťou na pána Martina Daňa, ktorý v sociálnej sieti Facebook nakydal špinu na ukrajinských gréckokatolíckych kňazov, ktorí sa nachádzali v Slovenskej republike na pútnickom motlitebnom pobyte Pre mier na Ukrajine.

Tento pútnický pobyt sme organizovali v spolupráci s medzinárodnou organizáciou ICOCRIM (Podhájska, prezident generál poručík ICOCRIM Dr.h.c. mult. JUDr. Jozef Zaťko) a bol zameraný na nadviazanie medzinárodnej kultúrnej a náboženskej spolupráce, upevnenie priateľstva medzi ukrajinským a slovenským národom a ktorý vyvrcholil spoločnými motlitbami biskupov a kňazov za mier na Ukrajine.

Sme veľmi smutní a je nám veľmi ľúto, že p. M. Daňo zo Slovenska poškvrnil a ohováral našu ukrajinskú gréckokatolícku cirkev, kňazov, ktorí sa zúčastnili na medzinárodnom podujatí, ktoré Charitatívna nadácia Caritas – Sokaľ organizovala na pozvanie ICOCRIM.

Veríme vo Vaše porozumenie situácie a dúfame, že Polícia Slovenskej republiky bude reagovať adekvátne, aby táto osoba si podobné akcie voči našej cirkvi nedovoľovala do budúcna tak v sociálnych sieťach, ako aj v iných masmediálnych zdrojoch.

S motlitbou a úctou"

Komentáre
Ak ste získali akékoľvek informácie o plánovanej alebo pokračujúcej trestnej činnosti, hrozbe teroristického útoku alebo máte informácie ku korupcii, korupčným praktikám, obráťte sa prosím na ICOCRIM Slovak Bureau a upozornite nás na e-mail: icocrim@icocrim.sk.
Ďakujeme za spoluprácu.
Sledujte nás

Facebook
Youtube
Kontakt

icocrim@icocrim.sk
+421 903 383 333

Bankové spojenie: 4400049805 / 3100
IBAN: SK52 3100 0000 0044 0004 9805
BIC: LUBASKBX

IČO: 42211859     DIČ: 2023641400