ICOCRIM.sk Facebook.com YouTube.com

Generál poručík ICOCRIM
Dr.h.c. mult. JUDr.
Jozef Zaťko
PhD., MBA, LLM,
Honor.Prof. mult.

prezident icocrim    

Aktuálne udalosti
Žiadne nadchádzajúce udalosti.

Všetky udalosti

Facebook
Vyjadrenie prezidenta ICOCRIM k teroristickému útoku v Paríži
ICOCRIM.sk  /  14. november 2015  /  Téma:  /  Komentáre ( )

Správy / Vyjadrenie prezidenta ICOCRIM k teroristickému útoku v Paríži

Vyjadrenie prezidenta ICOCRIM k teroristickému útoku v Paríži

ICOCRIM Slovak Bureau ostro odsudzuje teroristické útoky v Paríži a v modlitbách ostávame s obeťami týchto útokov. Zároveň ale vyzývame, aby sa predstavitelia Európskej únie nesústredili iba na tých, ktorí sú za týmto teroristickým útokom, ale predovšetkým na identifikáciu príčiny týchto teroristických útokov. Domnievame sa, že Európska únia by mala do budúcnosti podniknúť také kroky a také opatrenia, aby viac k podobným tragédiám nedošlo.

V týchto ťažkých chvíľach nielen pre Francúzsko ale aj pre celú Európu vyzývame všetkých ľudí, aby nepodliehali panike a nenechali sa zastrašiť týmito činmi násilia, pretože práve to je cieľom týchto teroristických útokov. Odsudzujeme akékoľvek akty násilia páchaného nielen na civilnom obyvateľstve ale predovšetkým na ľudských bytostiach bez ohľadu na farbu pleti, pohlavie alebo náboženské vierovyznanie.

ICOCRIM Slovak Bureau už niekoľkokrát opakovane deklaroval, že budeme všetkými prostriedkami aj naďalej bojovať proti terorizmu, organizovanému zločinu a korupcii a nenecháme sa zastrašiť ani útokmi na civilné obyvateľstvo.

S úctou

Jozef Zaťko
Prezident ICOCRIM Slovak Bureau

Komentáre
Ak ste získali akékoľvek informácie o plánovanej alebo pokračujúcej trestnej činnosti, hrozbe teroristického útoku alebo máte informácie ku korupcii, korupčným praktikám, obráťte sa prosím na ICOCRIM Slovak Bureau a upozornite nás na e-mail: icocrim@icocrim.sk.
Ďakujeme za spoluprácu.
Sledujte nás

Facebook
Youtube
Kontakt

icocrim@icocrim.sk
+421 903 383 333

Bankové spojenie: 4400049805 / 3100
IBAN: SK52 3100 0000 0044 0004 9805
BIC: LUBASKBX

IČO: 42211859     DIČ: 2023641400